Вчора
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
14 листопада
13 листопада

Україна планує відмовитися від кредитів МВФ до 2023 року

Нині є всі ознаки сподіватися на відновлення економічного зростання. Про це в ефірі Свободи слова повідомив міністр фінансів Сергій Марченко. За його словами, серед причин таких сподівань, зокрема, збільшення рівня споживання електроенергії, «що свідчить про певне відновлення промисловості», а також показників ОВДП і запланованої програми МВФ.

При цьому він додав, що «до кінця року бюджет 2020 року буде виконаний». «Ба більше, ставиться завдання перед керівниками податкової і митної служби, щоб вони перевиконали ці показники, враховуючи ту динаміку спаду, яку ми маємо, щоб ми мали можливість надолужити», – повідомив міністр.

Марченко поділився, що вже до 2023 року Україна планує відмовитися від кредитування Міжнародного валютного фонду. «Ми віримо, що у нас буде можливість до 2023 року, вже у 2022 році сказати, що 0 кредитів від МВФ у бюджет. Тобто, ми маємо можливість коштом детінізації, збільшення доходів, підвищення видатків, підвищення наших кредитних рейтингів» – сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 10 червня Рада директорів Міжнародного валютного фонду затвердила 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним 3,6 мільярда SDR (близько 5 мільярдів доларів), спрямовану на допомогу Україні в подоланні наслідків пандемії COVID-19. Перший транш за новою програмою становитиме 2,1 мільярда доларів.

УНІАН

4 листопада
3 листопада