28 березня
27 березня
26 березня

Українська Прем’єр-ліга. Шахтар у результативному матчі обіграв Динамо

Українська Прем’єр-ліга. Шахтар у результативному матчі обіграв ДинамоУ матчі 29-го туру української Прем’єр-ліги Динамо на своєму полі програло Шахтареві з рахунком 2:3.

Рахунок у матчі було відкрито на 31-й хвилині. Тарас Степаненко пробив Дениса Бойка після того, як до нього відскочив м’яч після удару Сергія Болбата у штангу.

Через вісім хвилин перевагу «гірників» у рахунку збільшив Євген Коноплянка. Вінгеру Шахтаря вдався класний обвідний удар у дальній кут з-за меж штрафного.
Однак уже в дебюті другого тайму Динамо вдалося відіграти один м’яч. Беньямін Вербич зіграв на добиванні після того, як Анатолій Трубін випустив м’яч з рук після нескладного удару Миколи Шапаренко.