Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Українські огірки спровокували скандал у Польщі

Польські підприємці вирішили заробити на патріотизмі співвітчизників за допомогою українських товарів.
ПольщаІмпортОгірки

Тоді як імпорт цибулі з Польщі створив головний біль українським фермерам, експортована до цієї країни сільгосппродукція опинилася в епіцентрі скандалу з серйозними наслідками, пише Сьогодні.

Як повідомляє TVP Info, у Польщі порушили розслідування стосовно найбільшої в країні роздрібної торгової мережі Biedronka, яка видавал українські тепличні огірки за польські.

За це Управління у сфері конкуренції та захисту прав споживачів звинуватило власника Biedronka, компанію Jeronimo Martins Polska, в порушенні колективних інтересів споживачів.
“Споживачі все частіше керуються економічним патріотизмом в своєму виборі і охочіше купують вітчизняні товари, а помилкова інформація в магазинах Biedronka може вплинути на їх рішення щодо покупки”, – вважає глава управління Томаш Хростний.

Він наголосив, що для багатьох поляків країна походження фруктів і овочів відіграє ключову роль і може вплинути на покупку. Таким чином, власники Biedronka вводили покупців в оману.

Якщо провину недобросовісних продавців доведуть, Jeronimo Martins Polska загрожує колосальний штраф – до 10% річної виручки.

Варто зазначити, що, крім українських огірків, були “полонізовані” французька брокколі, а також морква з Бельгії та Нідерландів.

AgroReview

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада