Вчора
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня
12 січня
5 січня
4 січня
31 грудня
29 грудня

Українські огірки спровокували скандал у Польщі

Польські підприємці вирішили заробити на патріотизмі співвітчизників за допомогою українських товарів.
ПольщаІмпортОгірки

Тоді як імпорт цибулі з Польщі створив головний біль українським фермерам, експортована до цієї країни сільгосппродукція опинилася в епіцентрі скандалу з серйозними наслідками, пише Сьогодні.

Як повідомляє TVP Info, у Польщі порушили розслідування стосовно найбільшої в країні роздрібної торгової мережі Biedronka, яка видавал українські тепличні огірки за польські.

За це Управління у сфері конкуренції та захисту прав споживачів звинуватило власника Biedronka, компанію Jeronimo Martins Polska, в порушенні колективних інтересів споживачів.
“Споживачі все частіше керуються економічним патріотизмом в своєму виборі і охочіше купують вітчизняні товари, а помилкова інформація в магазинах Biedronka може вплинути на їх рішення щодо покупки”, – вважає глава управління Томаш Хростний.

Він наголосив, що для багатьох поляків країна походження фруктів і овочів відіграє ключову роль і може вплинути на покупку. Таким чином, власники Biedronka вводили покупців в оману.

Якщо провину недобросовісних продавців доведуть, Jeronimo Martins Polska загрожує колосальний штраф – до 10% річної виручки.

Варто зазначити, що, крім українських огірків, були “полонізовані” французька брокколі, а також морква з Бельгії та Нідерландів.

AgroReview

4 листопада
3 листопада