Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Українські супермаркети вимагають від аграріїв ідеальної продукції Джерело

Українські супермаркети віддають перевагу іноземним постачальникам і вимагають від вітчизняних виробників ідеальної продукції, яку вони не завжди можуть забезпечити.

Наразі в українських супермаркетах спостерігається цілий асортимент продуктових товарів, які були імпортовані з ринку Єгипту, Білорусі та навіть Росії. «Вітчизняні аграрії змушені не тільки справлятися з поточними збитками, зумовленими тривалим карантином і закриттям ринків, а й стикатися з великою конкуренцією з боку іноземних виробників, які буквально заполонили собою більшість супермаркетів країни», — зазначають фахівці.

Так, зараз велика частина торговельних мереж націлена на найпривабливіший вигляд товарів для споживачів. Тут враховуються форма, колір, чистота і навіть пігментація продукту.

«Також магазини зацікавлені укладати довгострокові контракти на поставку, забезпечуючи тим самим безперервну заповнюваність мережі і власних полиць продукції, тим чи іншим товаром», — додають експерти. Нагадаємо, українські фермери здатні зберегти лише 20% врожаю картоплі.

Agravery.com

4 листопада
3 листопада