Вчора
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня
16 квітня

“Укроборонпром” буде реформований: у відомстві озвучили план

Державний концерн “Укроборонпром”, який нещодавно підключився до боротьби з коронавірусом, планують реформувати. План нововведень вже представили голові Виконавчого комітету реформ Михайлу Саакашвілі, повідомили в пресслужбі концерну.

“Концерн – останнє нереформоване стратегічне підприємство в Україні такого масштабу. До Ради входять представники всіх державних органів, від яких залежить процес і швидкість трансформації як Концерну, так і всієї оборонної галузі. Ми бачимо в Нацраді партнера, який допоможе Укроборонпрому не просто почати реформу, а здійснити трансформацію в повному обсязі”, – заявив гендиректор “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус.

Саакашвілі також зазначив, що порекомендує Нацраді розглянути стратегію трансформації концерну вже на найближчому засіданні. Після цієї реформи, за його словами, українські військові зможуть отримувати якісну вітчизняну техніку.

“Сильні оборонні підприємства – те, що стримує російську агресію, і розпочата в Укроборонпромі реформа посилює вітчизняний оборонний сектор, а також позитивно вплине на всю важку промисловість, для якої зараз настали складні часи. Тому я всіляко підтримую ідеї, закладені в трансформацію Концерну в потужні державні компанії за галузевим принципом, і вважаю, що Нацрада реформ може прискорити процес перетворення, щоб перші державні оборонні компанії нового зразка з’явилися в Україні вже в цьому році”, – розповів голова Виконавчого комітету Нацради.

Зазначимо, що раніше “Укроборонпром” вже представляв свою стратегію трансформації і дорожню карту реформи заступнику керівника Офісу Президента Роману Машовцю і новій команді Директорату з питань національної безпеки і оборони в Офісі Президента, а також прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, міністру фінансів Сергію Марченку і міністру розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігорю Петрашку.

segodnya.ua

4 листопада
3 листопада