Вчора
3 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня

Укрзалізниця встановить на столичних вокзалах системи для скринінгу температури обличчя

Укрзалізниця встановить на Центральному та на Південному вокзалах в Києві інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Укрзалізниця встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя. Вони дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дві системи будуть встановлені на Центральному вокзалі столиці та одна — на Південному.

«Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах до вокзалів. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань та допоможе швидко виявити потенційно хворих», — зазначив виконувач обов’язків голови правління компанії Іван Юрик.

Він додав, що пасажирів з підозрою на інфікування не допускатимуть на об’єкт — охорона їм рекомендуватиме звернутися до медпункту вокзалу.

Крім того, нові системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які перебувають один від одного на соціальній дистанції — від 1 до 5 м.

Наразі Укрзалізниця закуповує це обладнання через систему Prozorro. Першу таку систему планують встановити вже у найближчі тижні.

4 листопада
3 листопада