24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня
17 серпня
16 серпня

Уряд хоче посилити покарання за неносіння масок

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд планує посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті.

Про це він заявив на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише «Урядовий портал».

«Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті», — наголосив Шмигаль.

Він додав, що голови обласних держадміністрацій мають достатньо повноважень, щоб в умовах адаптивного карантину не допустити різкого зростання кількості хворих на коронавірус.

За порушення умов карантину в Україні для громадян передбачений штраф від 17 тис. до 34 тис. грн.

  • Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що в Україні зростає кількість хворих на коронавірус через те, що люди нехтують захисними масками, антисептиками та не дотримуються соціальної дистанції.
  • За порушення карантину в Україні вже оштрафували загалом на 4,5 млн грн.
4 листопада
3 листопада