1 грудня
30 листопада
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада

УСІМ УЧАСНИКАМ ПРОБНОГО ЗНО ПОВЕРНУТЬ КОШТИ: ЯК АБІТУРІЄНТАМ ОТРИМАТИ ГРОШІ

 

Кошти за скасування пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке скасували через спалах коронавірус, повернуть всім абітурієнтам.

Уряд під час засідання 17 червня ухвалив порядок їх нарахування, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
“Зрада скасовується”: прем’єр Шмигаль запевнив у проведенні ЗНО за визначеним планом
За його словами, повернення коштів здійснюватимуть через відділення “ПриватБанку”. Утім, коли це станеться, очільник Кабміну не повідомив. Лише зазначив – “найближчим часом”.

Учасники пробного ЗНО отримають повідомлення від банку з інформацією про зарахування коштів, якщо вони мають банківську картку. Якщо ж карти банку немає, то абітурієнтам повідомлять про те, картку з коштами слід забрати в найближчому відділенні “ПриватБанку”.

Слід зауважити, що вартість участі в одному пробному ЗНО становила від 138 до 150 грн залежно від регіону.

Шмигаль також наголосив, що наразі немає жодних підстав для скасування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка має відбуватися від 25 червня до 17 липня. “Воно (ЗНО – Ред.) відбудеться за визначеним планом. Наші діти повинні мати рівнозначний доступ до освіти, і вони його матимуть”, – заявив глава Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося, уряд скасував рішення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у понеділок, 15 червня. Пробне ЗНО з української мови та літератури було заплановано на 15 червня, з інших предметів – 17 червня.

Під час пробного тестування з мови та літератури стався збій на сайтах українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/usim-uchasnikam-probnogo-zno-povernut-koshti-yak-abituriyentam-otrimati-groshi-1567657.html

4 листопада
3 листопада