Вчора
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня
16 квітня

В Австралії чоловік на швидкості 100 км/год боровся зі змією в салоні свого автомобіля

В австралійському Квінсленді до салону автомобіля потрапила одна з найотруйніших у світі змій. Водій помітив її лише в дорозі, коли на швидкості 100 км/год вона обвила його ногу та намагалась вкусити.

Як повідомляє ABC News, патрульна поліція зупинила чоловіка за перевищення швидкості. Той розповів, що поспішав до лікарні, оскільки боявся, що його вкусила отруйна змія.

27-річний Джиммі з Гладстона їхав на захід від Калліопи в центральному Квінсленді, коли побачив коричневу змію в кабіні свого автомобіля. Він розповів, що запанікував і почав гальмувати, через що змія заповзла на сидіння між його ногами та намагалась його вкусити.

“Чим більше я рухав ногами, тим більше вона оберталась навколо мене. Її голова почала битися об сидіння і між моїх ніг”, — розповів він поліцейським.

На швидкості 100 км/год Джиммі за допомогою ременя безпеки та ножа відбився від змії. Чоловік розповів, через страх померти від укусу йому довелося вбити тварину. Після цього він зупинився, поклав тварину у багажник та одразу рушив до найближчої лікарні за допомогою. Після зупинки за перевищення швидкості поліцейські одразу викликали швидку. Медики оглянули чоловіка та встановили, що змія не встигла вкусити Джиммі, а прискорене серцебиття та жар спричинила паніка.

Експерт з вивчення змій в університеті Квінсленду Браян Фрай зазначив, що у Джиммі були “вагомі підстави для хвилювання”.

“Коричневі змії мають надзвичайно швидкодійну отруту і можуть вбити впродовж 15 хвилин. Спочатку пацієнт почувається добре, а потім різко падає і вмирає”, — розповів він.

Експерт додав, що в такому випадку необхідно зберігати спокій і кликати на допомогу, а не метушитись. Він також зазначив, що коричневі змії — поширений вид в Австралії, утім тільки близько двох людей на рік вмирали від їхніх укусів.

У поліції заявили, що оскільки це була унікальна ситуація, Джиммі не будуть штрафувати та притягувати до відповідальності за вбивство тварини, яка охороняється законом.

https://suspilne.media/46181-u-polsi-spalili-hostel-v-akomu-zili-ukrainci/

4 листопада
3 листопада