Вчора
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня

В Чехії вперше понад 11 тисяч добових випадків COVID-19

Чехія, де останнім часом реєструють найбільше в Європі нових випадків коронавірусу на душу населення, повідомила про 11 105 випадків за добу — найбільше від початку пандемії.

Такими є дані чеського МОЗ в суботу, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Загальна кількість випадків, виявлених в країні з березня, зросла до 160 112. Це вдвічі більше, ніж було 2 жовтня, і більше ніж в 6 разів перевищує загальну кількість випадків до вересня.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC), за останні два тижні в Чехії було зареєстровано понад 74 000 випадків інфікування —  на 10 000 більше, ніж в Італії, населення якої майже в 6 разів більше.

Число пацієнтів в цьому місяці потроїлося до 3120.

У країні з населенням 10,7 мільйона осіб за останні сім днів зареєстровано 333 випадки смерті, в результаті чого загальне число загиблих склало 1283 людини.

Представники охорони здоров’я попередили, що найближчі тижні будуть важкими, але в п’ятницю заявили, що системі охорони здоров’я не загрожує крах.

За їхніми оцінками, до кінця місяця в лікарні потраплять до 5000 пацієнтів, п’ята частина з них — до відділень інтенсивної терапії.

Як повідомлялось, Чехія готує відкриття у Празі великого польового госпіталю для коронавірусних хворих та веде переговори з іншими країнами про лікування інфікованих COVID-19.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада