В Іспанії за два тижні втричі зросла кількість випадків COVID-19

В іспанській Каталонії влада вирішила закрити нічні клуби через сплеск коронавірусної інфекції серед молоді і загрозу другої хвилі COVID-19. У країні за два тижні втричі збільшилась кількість випадків COVID-19. Про це повідомляє El Pais.

Лише через місяць після того, як Іспанія скасувала свій надзвичайний стан, у містах, зокрема у Барселоні, Сарагосі та столиці Мадриді спостерігають сплеск нових інфекцій, що спонукало уряд попередити, що друга хвиля може бути неминучою.

Іспанське міністерство охорони здоров’я повідомило про понад 900 нових випадків вірусу у п’ятницю. Захворюваність на COVID-19 в Іспанії зросла втричі лише за два тижні – з 8,76 випадків на 100 тисяч осіб 3 липня до 27,39 на 100 тисяч осіб 21 липня. За останні 14 днів у Каталонії було діагностовано майже 8 тисяч випадків – це майже половина з виявлених в Іспанії.

Франція застерігає своїх громадян від поїздок до Каталонії, тоді як Норвегія заявила, що вводить карантин для людей, які прибувають з Іспанії. Бельгія заборонила поїздки в іспанські муніципалітети Уеска та Леріда, з рекомендаціями проти поїздок до інших районів Іспанії.

suspilne.media