Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

В Україні названо село з найбільшою кількістю корів у селян

Село Миколаївка Новомосковського району, що на Дніпропетровщині – одне з небагатьох в Україні, де селяни масово тримають корів. Про це повідомляє agronews.ua.

“У селі є одноосібник, який тримає 40 голів корів й 40 молодняка, в нього є промислова холодильна ванна й молоко забирає молзавод по 8 грн 80 коп. Є тримають по 20 голів, 15 голів і влітку годують силосом. Закладають силос на весь рік”, – повідомив фермер Владислав Пащенко у Фейсбук.

Сам фермер тримає 6 голів корів і 6 голів молодняка.

“Випасів у нас немає то доводиться їздити двічі в день косити. Для того щоб прогодувати мені доводиться тримати 6 городів на 3,7 га, з них 1,5 га кукурудза, а інше люцерна, Суданка, овес + віка, гарбузи. В селі дві агрофірми, в одній є корови, та де я працював – корів немає, але для пайщиків закладають силос й тричі на тижєень роздавачем возять попід двори, влітку возять зелену масу люцерну”, – розповів він.

Для того, щоб забезпечити корів кормами, багато хто з селян забирає назад паї, так як в цьому році у місцевій агрофірмі ще не вирішили чи будуть пайщикам закладати силос.

“Я вирив екскаватором велику траншею на городі й як побачу що не закладатимуть в агрофірмі, буду наймати техніку й закладати зі своїх 1,5 га кукурудзи”, – ділиться планами він.

Нагадаємо, названо, чому падають закупівельні ціни на молоко в Україні.

4 листопада
3 листопада