Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня

В Україні оголосили штормове попередження, на Львівщині очікують паводки

В кількох регіонах України 5 липня очікуються дощі з грозами та шквальний вітер, на Львівщині прогнозують підвищення рівня води у річках.

Як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, 5 липня у північних, місцями центральних, Одеській областях, вночі і в Карпатах та на Прикарпатті грози, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

Зазначається, що у зв’язку із випадінням сильних дощів, впродовж 4 та 5 липня на Львівщині очiкується добiгання паводкової хвилi з пiдйомом рiвнiв води над рiвнями 3 липня: – в Днiстрi на дiлянцi Роздiл-Журавно на 1,3 – 1,8 метра, мiсцями можливий вихiд води на заплаву; – на рiчцi Стрв’яж бiля села Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) на 2,5 – 3,5 метра

У ДСНС додали, що на фонi пiдвищеної водностi, затоплення заплави, сільськогосподарських угідь, можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих обʼєктiв та будинкiв, прирiчкової iнфраструктури.

За даними Укргідрометцентру, 5-6 липня у східних, південних, Полтавській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

https://suspilne.media/45675-u-kievi-za-dobu-pidtverdli-majze-80-vipadkiv-covid-19/

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада