Вчора
15 жовтня
14 жовтня
13 жовтня
12 жовтня
11 жовтня
10 жовтня
9 жовтня
8 жовтня

В Україні подешевшала полуниця

В Україні знову дешевшає полуниця. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit, пише agronews.ua.

При цьому, основна пропозиція місцевої ягоди на ринку країни на даний момент становить полуниця з центральних та південних областей. Із-за надзвичайної ситуації у західних регіонах країни та на Закарпатті поставки даної продукції звідти практично не здійснюються.

Якщо ще минулого тижня середні оптові ціни на полуницю в Україні не опускалися нижче 35-70 грн/кг ($1,31-2,62/кг), то вже на поточному тижні вони почали стрімко знижуватися в південних і центральних регіонах країни.

Зокрема, на даний момент виробники полуниці вже пропонують до продажу цю ягоду за ціною 30-55 грн/кг ($1,12-2,06/кг), що в середньому на 17% дешевше, ніж тижнем раніше.

Певну підтримку цінам надають несприятливі погодні умови в західних регіонах країни, де тривають проливні дощі, які вже привели до втрати значної частини врожаю цієї ягоди. За словами операторів ринку, виробники полуниці на Закарпатті на даний момент взагалі не можуть приступити до збирання цієї ягоди. Внаслідок цього, на внутрішньому ринку країни в даний час домінує ягода з південних і центральних регіонів, в той час як постачання з Закарпаття практично не здійснюються.

Варто відзначити, що навіть після негативного цінового тренда, вартість полуниці в Україні на сьогоднішній день в середньому на 28% вище, ніж в кінці червня 2019 року.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада