Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

В Україні посилять габаритно-ваговий контроль автотранспорту

В Україні необхідно посилити протидію порушенню габаритно-вагових норм на автошляхах, заявив президент України Володимир Зеленський в ході селекторної наради з даного питання, повідомляє прес-служба Офісу Президента.

В ході наради прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про плани з 1 жовтня п.р. збільшити на 200 осіб кількість інспекторів державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), які чергуватимуть на дорогах. Зараз їх 141 по всій країні. Крім того, на дорогах діють 9 комплексів вагового контролю. До 25 червня їх буде 19, а з 1 жовтня — 78.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що Кабмін передав до Комітету Верховної Ради законопроект, що передбачає надання можливості органам місцевої влади встановлювати автоматичні комплекси габаритного контролю. Частину штрафів буде запропоновано направляти до місцевих бюджетів для відновлення доріг.

У той же час міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що в силу законодавчих обмежень працівники Укртрансбезпеки не можуть самостійно контролювати дотримання габаритно-вагових обмежень і ефективно діють тільки у співпраці з поліцією. У зв’язку з цим глава МВС запропонував передати патрульній поліції функції контролю дотримання безпеки на дорогах, у тому числі — габаритно-вагового контролю.

За підсумками наради В. Зеленський дав завдання МВС забезпечити можливість виконання Нацполіцією функції Укртрансбезпеки з контролю габаритно-вагових обмежень. Також глава держави запропонував приєднатися до протидії перевантаженості доріг і Службі безпеки України.

«З завтрашнього дня нам потрібно спільно працювати, щоб зберегти наші дороги. Немає сенсу будувати дороги, які відразу ж руйнують. Потрібно зберегти те, що маємо, і примножити новою якісною інфраструктурою. Тоді «Велике будівництво» допоможе кожному українцю», — підсумував президент.

AgroReview
4 листопада
3 листопада