Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

В Україні триває зниження цін на цибулю

В Україні триває зниження цін на ріпчасту цибулю. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit. Перш за все, дана ситуація була зумовлена ​​досить об’ємною пропозицією на ринку імпортної продукції нового врожаю з Нідерландів. Крім того, якість цибулі продовжувала стрімко погіршуватися, що негативно вплинуло на попит в даному сегменті, що також змушувало продавців переглядати відпускні ціни убік зниження.

Так, на даний момент основні продажі ріпчастої цибулі ведуться за ціною 10-14 грн / кг ($ 0,38-0,53 / кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

За словами гравців ринку, знижувальний ціновий тренд продиктований відразу декількома факторами. Зокрема, оптові компанії та роздрібні мережі все частіше залишаються незадоволені якістю пропонованої цибулі з місцевих господарств і скорочують обсяги закупівель. В таких умовах імпортери почали активніше шукати альтернативу на зовнішньому ринку, в результаті чого поставки імпортної цибулі досить різко збільшилися.

Відзначимо, що торішня ріпчаста цибуля в Україні на сьогоднішній день пропонується до продажу вже в середньому на 29% дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період. При цьому, більшість учасників ринку не виключають, що негативний ціновий тренд в сегменті цибулі збережеться і далі. Свою думку, вони аргументують тим, що більшість фермерів прагнуть швидше розпродати торішню продукцію до масового надходження на ринок цибулі нового врожаю. AgroReview

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада