23 січня
21 січня
19 січня
13 січня
12 січня
5 січня
4 січня
31 грудня
29 грудня

В Україні триває зниження цін на цибулю

В Україні триває зниження цін на ріпчасту цибулю. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit. Перш за все, дана ситуація була зумовлена ​​досить об’ємною пропозицією на ринку імпортної продукції нового врожаю з Нідерландів. Крім того, якість цибулі продовжувала стрімко погіршуватися, що негативно вплинуло на попит в даному сегменті, що також змушувало продавців переглядати відпускні ціни убік зниження.

Так, на даний момент основні продажі ріпчастої цибулі ведуться за ціною 10-14 грн / кг ($ 0,38-0,53 / кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

За словами гравців ринку, знижувальний ціновий тренд продиктований відразу декількома факторами. Зокрема, оптові компанії та роздрібні мережі все частіше залишаються незадоволені якістю пропонованої цибулі з місцевих господарств і скорочують обсяги закупівель. В таких умовах імпортери почали активніше шукати альтернативу на зовнішньому ринку, в результаті чого поставки імпортної цибулі досить різко збільшилися.

Відзначимо, що торішня ріпчаста цибуля в Україні на сьогоднішній день пропонується до продажу вже в середньому на 29% дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період. При цьому, більшість учасників ринку не виключають, що негативний ціновий тренд в сегменті цибулі збережеться і далі. Свою думку, вони аргументують тим, що більшість фермерів прагнуть швидше розпродати торішню продукцію до масового надходження на ринок цибулі нового врожаю. AgroReview

4 листопада
3 листопада