1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого

В Україні видали вже понад 380 млн дешевих кредитів

За перший тиждень літа банки-партнери Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” видали 51 новий кредит на загальну суму 32,6 млн гривень

Загалом вже видано 605 кредитів на суму в 381,05 млн грн, передає Depo.ua з посиланням на “Урядовий портал“.

Також банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, введені урядом на час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень. Перший підприємець вже зміг рефінансувати свій кредит на суму 1,1 млн грн в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” під 0% до кінця березня 2021 року.

Минулого тижня Фонд підписав угоди про партнерство з двома новими банками – ОТП Банком та Міжнародним Інвестиційним Банком.

Готуються для затвердження Радою Фонду заявки про участь в програмі “Доступні кредити 5-7-9%” від Креді Агріколь Банк та Агропросперіс Банк.

У разі позитивного рішення Ради, загалом учасниками Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” стануть 19 банків, які за розміром чистих активів складають 80% усієї банківської системи України.

Нагадаємо, станом на 2 червня банки надали ще 62 кредити в рамках програми “Доступні кредити 5-7-9%” на суму 43 млн грн, а з лютого поточного року бізнес отримав вже 339 млн грн в рамках цієї програми.

В межах оновленої програми пільгових кредитів “5-7-9” держава планує витратити 35 мільярдів гривень на рефінансування кредитів малого бізнесу або надання дешевих кредитів для підтримки платоспроможності малих компаній.

Довідка: Державна кредитна програма “Доступні кредити 5-7-9%” запроваджена за ініціативи президента України з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). ФРП є правонаступником всіх прав та зобов’язань Німецько-Українського фонду. Єдиним учасником ФРП є уряд України в особі Міністерства фінансів України. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства здійснює підтримку програми “Доступні кредити 5-7-9%” в частині освітніх програм для підприємців, які хочуть стати учасниками програми.

4 листопада
3 листопада