23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

В Україні збільшилася кількість областей, які не готові до послаблення карантину

Станом на 2 червня критеріям послаблення карантину не відповідають сім областей та місто Київ. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоровя.

Послаблення карантину надалі під питанням у Києві, а також у Волинській, Донецькій, Львівській, Рівненській та Чернівецькій областей. До них станом на 2 червня додалися ще Дніпропетровська та Харківська області.

Міністерство охорони здоров’я України

Київ і чотири області не відповідають критерію інцидентності

Довідка
Кількость нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення.

, а ще три області — критерію охоплення тестуванням для переходу на другий етап ослаблення карантину.

Із 22 травня до 22 червня в Україні запровадили адаптивний карантин. У цей період рішення про послаблення або посилення карантину буде ухвалюватися в кожному регіоні окремо.

Для цього уряд прописав критерії, за якими рекомендують послаблювати обмеження в регіонах:

  • інцидентність: середня кількість випадків коронавірусу за останні 7 днів на 100 тисяч осіб населення має становити менше ніж 12 осіб;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоровʼя для госпіталізації хворих на коронавірус — менше 50%;
  • кількість ПЛР-тестів і тестів для імуноферментного аналізу має бути більше ніж 12 на 100 тисяч населення протягом 7 днів.

1 червня в Україні розпочався третій етап послаблення карантину. Переходити на наступний етап можуть тільки регіони зі сприятливою епідемічною ситуацією. Попри те, що Київ не відповідає критеріям переходу, МОЗ дозволив помʼякшити карантин.

З 1 червня в регіонах, де дозволено послаблення карантину, розпочали відкривати спортивні комплекси, фітнес-центри та басейни.

thebabel.com.ua

 

4 листопада
3 листопада