Вчора
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада

Попередній запис і маски: “слуги народу” прийматимуть виборців за правилами від МОЗ

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) надало народним депутатам роз’яснення, як працювати з виборцями та проводити прийом громадян під час карантину, однією з умов є попередній запис. Про це УНН повідомила заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Ми отримали від головного лікаря Віктора Ляшка роз’яснення по організації роботи громадських приймалень взагалі. Мають бути обов’язково на території приймальні дезінфектори, має бути попередній запис, щоб уникнути черги і скупчення людей. Обов’язково всі мають бути в масках. Якщо відвідувач прийшов без маски, його мають забезпечити маскою представники приймальні”, — сказала Кравчук.
Також вона додала, що повинна бути соціальна дистанція, дозволено, щоб одна людина перебувала на площі 10 квадратних метрів.
“Якщо це дуже маленькі приміщення, то його на період карантину не можна буде використовувати”, — додала Кравчук.
Також вона додала, що депутатам від “Слуги народу”, які контактували з хворим на коронавірус нардепом Юрієм Арістовим, рекомендували не здійснювати прийом громадян.
Додамо, відповідно до порядку денного ВРУ, тиждень з 25 по 29 травня визначено тижнем роботи нардепів з виборцями.
Нагадаємо, голова комітету з питань бюджету Верховної Ради України Юрій Арістов захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

УНН

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада