29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Відбирали житло і тримали в рабстві: У Дніпрі затримали “чорних рієлторів”

Також перевіряється причетність чоловіків до побиття людини до смерті

У Дніпрі затримали двох чоловіків, які підозрюються у незаконному заволодінні нерухомістю та триманні людей у неволі. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, за даними відомства, українці запропонували 74-річному пенсіонеру та його сину безкоштовне житло та оплачувану роботу. Крім цього, підозрювані пообіцяли допомогти їм продати квартиру, щоб згодом купити помешкання з кращими умовами. У результаті постраждалі залишилися без будь-якого житла та змушені було працювати на шахраїв безкоштовно.

“Довірливі чоловіки опинились замкнутими у пастці, працюючи на зловмисників безоплатно, та під психологічним тиском змушені були віддати їм кошти з продажу нерухомості, залишившись таким чином без грошей та житла”, – пояснили у пресцентрі прокуратури.

Згодом під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили у “чорних рієлторів” вогнепальну зброю, яка зберігалася незаконно.

У результаті відносно чоловіків було відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 190 (шахрайство), частина 2 статті 146 (незаконне позбавлення волі двох чи більше осіб), та частина 1 статті 263 (незаконне зберігання зброї) КК України.

4 листопада
3 листопада