Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Відбирали житло і тримали в рабстві: У Дніпрі затримали “чорних рієлторів”

Також перевіряється причетність чоловіків до побиття людини до смерті

У Дніпрі затримали двох чоловіків, які підозрюються у незаконному заволодінні нерухомістю та триманні людей у неволі. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, за даними відомства, українці запропонували 74-річному пенсіонеру та його сину безкоштовне житло та оплачувану роботу. Крім цього, підозрювані пообіцяли допомогти їм продати квартиру, щоб згодом купити помешкання з кращими умовами. У результаті постраждалі залишилися без будь-якого житла та змушені було працювати на шахраїв безкоштовно.

“Довірливі чоловіки опинились замкнутими у пастці, працюючи на зловмисників безоплатно, та під психологічним тиском змушені були віддати їм кошти з продажу нерухомості, залишившись таким чином без грошей та житла”, – пояснили у пресцентрі прокуратури.

Згодом під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили у “чорних рієлторів” вогнепальну зброю, яка зберігалася незаконно.

У результаті відносно чоловіків було відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 190 (шахрайство), частина 2 статті 146 (незаконне позбавлення волі двох чи більше осіб), та частина 1 статті 263 (незаконне зберігання зброї) КК України.

4 листопада
3 листопада