8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня

Відкриття кордонів: для туристів запрацювала карта

З 1 липня відбудеться поступове відкриття кордонів Європейського Союзу для громадян третіх країн. Рішення ухвалюватиметься, насамперед, на підставі епідемічної ситуації.

Щоб громадянам було легше відслідковувати ситуацію, Європейська комісія запустила вебплатформу Re-open EU.

На карті в онлайн режимі оновлюється інформація про кордони, транспортне сполучення, туристичні послуги, обмеження у зв’язку з COVID-19, в країнах ЄС.

На кожну країну є 4 вкладки:

  • Інформація. Загальна статистика по коронавірусу в країні та зокрема по регіонам, а також потрібна інформація для туристів.
  • Подорож. Чи можна вільно їздити у межах країни, в’їжджати до неї потягом, автобусом, пароплавом, літаком тощо, проїжджати транзитом. Чи турист із третьої країни, який не є громадянином країн ЄС, Норвегії, Швейцарії, Ісландії та Ліхтенштейну, може в’їхати до країни без обмежень. Чи можливо відвідати країну без сертифікату про своє здоров’я.
  • Сервіси. Чи працюють у країні непродуктові магазини, кафе та ресторани, пляжі, музеї, релігійні установи.
  • Здоров’я та безпека. Чи потрібно одягати медичні маски у громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції. Чи є заходи безпеки у транспорті, чи дозволені збори груп і у якій кількості людей. Чи є обов’язковим 14-денний карантин після прибуття до країни.

Розробники карти додають, що інформація не є вичерпною. Вона базується на останніх доступних даних, наданих державами-членами ЄС та зібраних з інших загальнодоступних та авторитетних національних джерел.

Нагадаємо, що в Україні відновлені міжнародні регулярні авіаперевезення.

vechirniy.kyiv.ua

4 листопада
3 листопада