Вчора
14 вересня
13 вересня
12 вересня
11 вересня
10 вересня
9 вересня

Водій Porsche Panamera встановив новий антирекорд швидкості

Порушення швидкісного режиму водієм автомобіля Porsche Panamera 8 червня зафіксували камери автоматичної системи фіксації порушень ПДР.

Джерело: Патрульна поліція

Дослівно: «Найбільшою швидкість була в автомобіля Porsche Panamera з ДНЗ АХ009*** — 200 км/год. на автодорозі М 03 Київ-Харків-Довжанський. Дозволена швидкість на вказаній ділянці 110 км/год.

Найбільшу кількість швидкісний режим порушували 5 автомобілів, кожен по 7 разів — Volkswagen ДНЗ ВЕ898***, Toyota Camry ДНЗ BH159***, Toyota Corolla ДНЗ AA382***, Volkswagen ДНЗ AA761***, ВАЗ 11183 ДНЗ AI805***».

Деталі: у поліції також зазначили, що 8 червня дорожні камери зафіксували 41 автомобіль, який рухався зі швидкістю понад 170 км/год.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко повідомляв про водія Mersedes S class, який рухався на трасі Київ — Чоп зі швидкістю 208 кілометрів на годину (дозволена швидкість 80 км / ч). Тоді замміністра припустив, що «штраф (в 205 гривень — ред УП) змусить його задуматися і більше не їздити з такою дикою швидкістю по дорогах загального користування».

Довідка: За перевищення дозволеної швидкості на понад 20 км/год передбачено штраф в 255 гривень, за перевищення швидкості на понад 50 км/год – 510 гривень. Якщо оплатить штраф упродовж 10 днів з моменту отримання постанови, діє знижка 50%.

Нагадаємо: 

  • Антирекорд з порушення швидкісного режиму зафіксований автоматичною системою фіксації порушень ПДР встановив водій, який рухався вулицею Олени Теліги в Києві.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада