Вчора
15 травня
14 травня
13 травня
12 травня
10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня

ВООЗ стурбована темпами поширення коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я стурбована через підвищення кількості випадків інфікування коронавірусом в Європі.

ДжерелоDeutsche Welle

Деталі: За словами директора офісу ВООЗ у Європі Ганса Клюґе, кількість випадків зараження за останній тиждень перевищила показники інфікування під час першого піку коронавірусу в Європі в березні. «Вереснева кількість інфікувань має стати сигналом, щоб усі ми схаменулися».

Клюґе наголосив на необхідності дотримуватися заходів з протидії коронавірусу. Серед них — комплексні тести, уникнення великого скупчення людей, миття рук, дотримання дистанції між людьми та носіння масок для захисту рота і носа.

При цьому представник ВООЗ заявив, що організація не збирається змінювати рекомендації щодо 14-денного карантину для всіх, хто міг заразитися коронавірусом. Клюґе також зазначив, що хоча концепція карантину повинна зберігатися, її треба «безперервно адаптувати».

Експертка ВООЗ Кетрін Смолвуд уточнила, що рекомендація щодо 14-денного карантину «ґрунтується на нашому розумінні інкубаційного періоду та передачі хвороби».

Пряма мова Клюґе: «Як далі розвиватиметься пандемія, залежить від нас. Ми вже завдали їй один удар у відповідь, і тепер ми можемо вдарити вдруге».

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада