29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

ВООЗ відновила випробування гідроксихлорохіна

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) відновлює клінічні випробування гідроксихлорохіну, в ході яких має намір з’ясувати, чи може цей лікарський засіб від малярії ефективно лікувати COVID-19. Про це повідомляє STAT.

Дослідження гідроксихлорохіну – це тільки одне з завдань підрозділу агентства Solidarity Trial, яке тестує різні методи лікування, щоб визначити, які з них є ефективними при захворюванні, викликаному новим коронавірусом

Минулого тижня, як повідомлялось, ВООЗ тимчасово призупинила вивчення гідроксихлорохіну після того, як в окремому дослідженні, опублікованому в медичному журналі Lancet, були висловлені попередження про безпечність препарату.

Окрім цього, низка інших досліджень не виявили будь-якої очевидної користі від препарату для лікування COVID-19. Як повідомлялось, одне з останніх досліджень свідчить про те, що ліки проти малярії, які президент Дональд Трамп агресивно рекламував для лікування нової коронавірусної інфекції, не принесли жодної користі, а лише підвищили смертність серед пацієнтів.

Між тим, президент США Дональд Трамп агресивно пропагує використовувати протималярійні ліки з хлорохіном проти коронавірусу. Виданню NYT вдалось дізнатись, чому саме.

Окрім того, в середині травня президент США Дональд Трамп заявив, що приймає по одній таблетці в день цих ліків для профілактики проти коронавірусу. Він зазначав, що чув про цей препарат багато хорошого. Президент повідомив, що почав приймати ці ліки після того, як в Білому домі виявили двох хворих.

4 листопада
3 листопада