Вчора

ВООЗ відновила випробування гідроксихлорохіна

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) відновлює клінічні випробування гідроксихлорохіну, в ході яких має намір з’ясувати, чи може цей лікарський засіб від малярії ефективно лікувати COVID-19. Про це повідомляє STAT.

Дослідження гідроксихлорохіну – це тільки одне з завдань підрозділу агентства Solidarity Trial, яке тестує різні методи лікування, щоб визначити, які з них є ефективними при захворюванні, викликаному новим коронавірусом

Минулого тижня, як повідомлялось, ВООЗ тимчасово призупинила вивчення гідроксихлорохіну після того, як в окремому дослідженні, опублікованому в медичному журналі Lancet, були висловлені попередження про безпечність препарату.

Окрім цього, низка інших досліджень не виявили будь-якої очевидної користі від препарату для лікування COVID-19. Як повідомлялось, одне з останніх досліджень свідчить про те, що ліки проти малярії, які президент Дональд Трамп агресивно рекламував для лікування нової коронавірусної інфекції, не принесли жодної користі, а лише підвищили смертність серед пацієнтів.

Між тим, президент США Дональд Трамп агресивно пропагує використовувати протималярійні ліки з хлорохіном проти коронавірусу. Виданню NYT вдалось дізнатись, чому саме.

Окрім того, в середині травня президент США Дональд Трамп заявив, що приймає по одній таблетці в день цих ліків для профілактики проти коронавірусу. Він зазначав, що чув про цей препарат багато хорошого. Президент повідомив, що почав приймати ці ліки після того, як в Білому домі виявили двох хворих.

Вчора