Вчора
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада
8 листопада
7 листопада
5 листопада
3 листопада
2 листопада
29 жовтня

Вступ до школи без конкурсу і вільний вибір додаткових предметів: що чекає на школярів

Парламентарі ухвалили законопроект про повну загальну середню освіту. Відтак, віддати дитину до першого класу можна без ніяких конкурсів, а також учні можуть обирати додаткові предмети за бажанням. Про це розповів голова комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, передає УНН із посиланням на офіційний сайт політичної партії “Слуга народу”.

“Так, ми ухвалили закон про повну загальну середню освіту. І саме він гарантує зарахування дітей до початкової школи без жодних конкурсів. Просто приходите і подаєте документи. До речі, під час карантину документи можна подати онлайн, а оригінали принести перед зарахуванням, в тому числі медичні довідки. Важливо, що заклад має бути доступним для дітей територіально, незалежно від їхнього соціального статусу чи місця народження”, – наголосив Бабак.

Також він додав, що діти зможуть обирати собі предмети.

“Йдеться про варіативну складову. Тобто не про основні предмети, а про додаткові. Їх діти зможуть вивчати, не виходячи зі школи. Тепер дитина обирає – хоч бухгалтерську справу. І відвідує створену міжкласну групу: дисципліну слухає не один клас, а збірна група з учнів різних класів. Взагалі в законі ще багато важливих змін”, – додав Бабак.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №0901 про повну загальну середню освіту.

4 листопада
3 листопада