Вчора
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада
15 листопада
11 листопада
9 листопада

Єгипет відкривається для туристів

Уряд Єгипту запровадить ряд фінансових стимулів для іноземних туристів з метою відновити сферу туризму в країні, яка постраждала через пандемію COVID-19.

“Серед найбільш важливих стимулів – скасування потреби в туристичних візах для відвідувачів Єгипту до 31 жовтня 2020 року, а також продовження роботи над поточною програмою польоту до 29 жовтня 2020 року”, – повідомили у Міністерстві туризму та старожитностей Єгипту на Facebook.

Також уряд пропонує надавати 20% знижки на квитки до всіх музеїв та археологічних пам’яток, зазначивши, що пропозиція дійсна впродовж 15 днів з моменту прибуття.

У свою чергу Міністерство цивільної авіації також запропонувало закордонним авіакомпаніям 50% знижки на плату за посадку та паркування та 20% знижки на наземні послуги на прямі рейси в аеропорти туристичних провінцій до 31 жовтня. Міністерство нафти і мінеральних ресурсів запропонувало знижку на ціну палива для авіації до загальної знижки 10 центів галон.

Нагадаємо:

  • Уряд Єгипту дозволив відкрити готелі для внутрішніх туристів. Утім, заклади мають працювати не більше ніж для чверті відпочивальників, яких можуть прийняти.
  • Уряд також оголосив, що відновить з 1 липня міжнародні рейси до деяких прибережних провінцій, зокрема до Південного Синаю та міст-курортів Шарм-Ель-Шейх та Хургада.
4 листопада
3 листопада