Вчора
18 червня
17 червня
16 червня
15 червня
14 червня
13 червня
11 червня
10 червня
9 червня

Європейські спостерігачі кажуть, що з Росії “валить” радіоактивний вітер

Влада європейських країн повідомляє, що біля західного кордону Росії виявлено підвищений рівень радіоактивності, який може вказувати на пошкодження паливного елемента на атомній електростанції. Фінські, норвезькі і шведські спостерігачі за радіоактивною та ядерною безпекою заявляють, що на цьому тижні вони зафіксували невелику кількість ізотопів у деяких регіонах Фінляндії і південній Скандинавії, повідомляє видання AP.


За словами експертів, сплески радіації можуть вказувати на пошкодження паливного елемента на атомній електростанції. Зазначається, що радіоактивні ізотопи не шкідливі для людини. “Радіонукліди є штучними, тобто вони створені людиною. Склад нуклідів може вказувати на пошкодження паливного елемента на атомній електростанції”, – повідомляють нідерландські експерти.

Також в Національному інституті здоров’я і навколишнього середовища Нідерландів заявили, що вони не можуть визначити точне місце розташування викидів радіації. Як повідомляв раніше УНІАН, після вибуху на полігоні в Архангельську, лікар розповів, що дозиметрист втік, коли побачив цифри.

УНІАН

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада