За час карантину Лувр нарахував річну кількість візитів, але “віртуальних”

Найвідвідуваніший музей світу, паризький Лувр, за час карантину набрав 10,5 млн онлайн-візитів завдяки безкоштовним екскурсіям на своєму сайті і постам в соціальних мережах. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на RFI.

Як завила агентству France-Presse в неділю дирекція музею, за 71 день, з 12 березня по 22 травня, сайт Лувру відвідали понад 10 мільйонів користувачів. Для порівняння: за весь 2018 рік музей прийняв 10,2 мільйона відвідувачів, за 2019 рік – 9,6 млн.

Пік віртуальних відвідин музею припав на перші тижні карантину, протягом кожного з них сайт Лувру подивилися близько 330 тисяч осіб. Більшість відвідувачів були іноземними “гостями”.

З 12 березня по 22 травня сайт відвідали 16% французів і 17% американців. Після цього працівники музею почали пропонувати більше віртуальних екскурсій англійською мовою. Третє місце за відвідуваністю зайняли “віртуальні туристи” з Китаю.

Працівники Лувру сподіваються на його швидке відкриття, однак щотижня вони продовжують пропонувати нові віртуальні екскурсії різними мовами і знайомство з колекціями музею.