Замість водосховища – калюжа: Крим на межі катастрофи

Крим страждає від нестачі води та засухи. У Сімферопольському водосховищі – у 4 рази менше води, ніж передбачає його максимальний об’єм.

В окупованому Криму пересихає Сімферопольське водосховище. Вражаючі фото екологічної катастрофи опублікували місцеві жителі у твіттері.

Згідно з Женевською конвенцією, забезпечення життєвих потреб мирного населення окупованих територій цілком на відповідальності окупанта,
– зазначає блогер RoksolanaToday&Крым.
Як повідомив редактор порталу Black Sea News Андрій Клименко у фейсбуці, до початку літа в анексованому Криму у водосховищах залишилось лише трохи більше ніж 85 мільйонів кубометрів води – це в 4 рази менше, ніж їхній максимальний об’єм.

Загальний сумарний запас води у водосховищах природного стоку до початку літа – на 110,4 мільйона кубів менше, ніж до початку літа 2019 року,
– написав Клименко.

Позиція України щодо проблеми з водою в Криму

Як зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, окупаційна влада Криму визнає катастрофу та надзвичайно малі запаси прісної води. Однак проблему не вирішують, лише роблять заяви. Глава МЗС також наголосив, що за міжнародними правилами відповідальність за окуповані території повністю несе держава-окупант.

24tv.ua