Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Затриманого конкурента Лукашенка звинуватили у новому злочині

Затриманому раніше головному опоненту президента Олександра Лукашенка на виборах в Білорусі Віктору Бабарико висунули звинувачення в отриманні хабара.

Джерело: TYT.by, з посиланням на Генпрокуратуру Білорусі

Деталі: Генпрокуратура зазначає, що дії Бабарика з отримання від представників комерційних структур незаконних грошових винагород в загальній сумі понад 28 млн рублів і їх розподілу серед керівництва ВАТ “Бєлгазпромбанку”, вчинені ним як посадовою особою – головою правління цього банку, перекваліфіковані з ч. 2 ст .431 (дача хабара) на ч.3 ст. 430 (одержання хабара).

Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до п’ятнадцяти років зі штрафом і з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Прокуратура також вказує, що розслідування з метою уточнення обставин злочинних діянь направило ряд запитів про надання правової допомоги на адресу компетентних установ Латвії, Естонії, Росії, США, Великобританії, Туреччини, Віргінських (Британських ) островів, Республіки Кіпр.

Передісторія:

  • 2 липня стало відомо, що Віктора Бабарико звинувачують у відмиванні коштів, ухилянні від сплати податків і дачі хабаря.
  • Президентські вибори в Білорусі повинні відбутися 9 серпня 2020 року.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада