27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада
17 листопада
16 листопада

Завдяки ягідному господарству хати в селі на Вінниччині подорожчали в 10 разів

В селі Снитків Вінницької області понад 5 років селяни заробляють на ягодах. Збирають  урожай у  ТОВ «Тріада МК» та вирощують ягоди на власних присадибних ділянках. В селі є робота, завдяки чому з`явився попит на житло. Будинки подорожчали як мінімум в 10 разів: з 5-10 тис. грн до 50 тис. грн.

«Тріада» – компанія, яка займається вирощуванням ягід та фруктів і їх переробкою. Створили повний цикл виробництва, використовуючи потужності своїх переробних підприємств, а саме: заморозка ягід, виробництво соків та подальша їх переробка. Продукцію вирощують у Мурованокуриловецькому, Калинівському районах на Вінниччині та в Південних регіонах України. На Вінниччині вирощувати ягоди почали 8 років тому. Лише у Сниткові під проект задіяно більше 300 га землі.

Сільський голова Сниткова Віктор Ольшевський зазначає, що доходи сільського бюджету збільшились, лише після того, як до них в село зайшла «Тріада».

«В нас 1780 гектарів землі, 230 га – обробляє «Тріада» і вона приносить 40% всіх податків в бюджет», – розповів сільський голова і пошкодував, що не створили ОТГ три роки тому, щоб ще тоді на місці залишався податок на доходи фізичних осіб.

Зараз в селі є робота, в результаті зросла вартість будинків.

«Якщо раніше хата коштувала 5-10 тисяч гривень, то зараз близько 50 тисяч», – сказав Віктор Ольшевський.

Джерело: AgroTimes

4 листопада
3 листопада