Вчора
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня
5 грудня

Заворушення в США: кількість затриманих перевищила 9,3 тисячі

У США щонайменше 9 300 осіб були затримані під час акцій протесту по всій країні після вбивства Джорджа Флойда, передає УНН з посиланням на Associated Press.

Повідомляється, що в Лос-Анджелесі було зареєстровано 2700 затримань, а в Нью-Йорку – близько 1500. Поліція в Далласі, Х’юстоні і Філадельфії також затримала кілька сотень людей. Як повідомляв УНН, масові протести в США почалися після смерті афроамериканця Джорджа Флойда. Його затримала поліція Міннеаполіса 25 травня по підозрою у використанні фальшивих купюр.

Під час затримання офіцер натиснув Флойду на горло, при цьому Флойд намагався пояснити, що не може дихати. Пізніше затриманий помер в лікарні. Акції протесту почалися в Міннеаполісі, але швидко поширилися і на інші міста, охопивши низку штатів. До вихідних демонстрації переросли в безлади, зіткнення з поліцією і погроми.

У Міннеаполісі встановили режим надзвичайної ситуації через заворушення, пізніше влада ввела комендантську годину. Також комендантську годину ввели в десятках інших міст, в тому числі в Вашингтоні і Нью-Йорку.

УНН

4 листопада
3 листопада