Заворушення в США: кількість затриманих перевищила 9,3 тисячі

У США щонайменше 9 300 осіб були затримані під час акцій протесту по всій країні після вбивства Джорджа Флойда, передає УНН з посиланням на Associated Press.

Повідомляється, що в Лос-Анджелесі було зареєстровано 2700 затримань, а в Нью-Йорку – близько 1500. Поліція в Далласі, Х’юстоні і Філадельфії також затримала кілька сотень людей. Як повідомляв УНН, масові протести в США почалися після смерті афроамериканця Джорджа Флойда. Його затримала поліція Міннеаполіса 25 травня по підозрою у використанні фальшивих купюр.

Під час затримання офіцер натиснув Флойду на горло, при цьому Флойд намагався пояснити, що не може дихати. Пізніше затриманий помер в лікарні. Акції протесту почалися в Міннеаполісі, але швидко поширилися і на інші міста, охопивши низку штатів. До вихідних демонстрації переросли в безлади, зіткнення з поліцією і погроми.

У Міннеаполісі встановили режим надзвичайної ситуації через заворушення, пізніше влада ввела комендантську годину. Також комендантську годину ввели в десятках інших міст, в тому числі в Вашингтоні і Нью-Йорку.

УНН