29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Зеленський хоче скасувати візи для туристів з Австралії, Китаю, Нової Зеландії та арабських країн

Президент Володимир Зеленський доручить Міністерству закордонних справ розглянути можливість скасування віз для іноземців, які відвідують Україну з туристичною метою.
Про це глава держави заявив під час візиту до Хмельницької області на зустрічі з представниками туристичної галузі на території Кам’янець-Подільської фортеці.

Зеленський вважає, що скасувати візи можна для туристів з Китаю, Австралії, Нової Зеландії та арабських країн.

«Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, — ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста», — сказав він.

Також президент розповів, що, за оцінками туроператорів, іноземець за день витрачає 120-150 доларів і в середньому перебуває в Україні три-чотири дні.

Також Зеленський закликав представників вітчизняної туристичної галузі працювати над тим, щоб зацікавити іноземних туристів.

«Є речі в Україні, яких немає в інших країнах, на які хочеться подивитися й показати їх західному туристу. Що ми можемо зробити просто цього літа, щоб привабити іноземного, західного туриста, який привозить гроші?», — запитав він.

Також президент вважає, що через епідемію коронавірусу з’явилися нові можливості для розвитку внутрішнього туризму в Україні. Сам Зеленський пропонує визначити в кожній області по одному «туристичному магніту» для приваблення туристів, а влада і бізнес могли б розвивати цей об’єкт.

Наразі без віз до України можуть в’їхати громадяни США, Канади, Японії, кран ЄС, низки інших західних країн, держав СНД.

hromadske.ua

4 листопада
3 листопада