Вчора
12 травня
10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня

Зеленський скасував візит до Білорусі: економічний форум перенесли

Форум регіонів України та Білорусі, який мав пройти в жовтні 2020 року в білоруському Гродно з ініціативи української сторони, перенесено на наступний рік.

Джерело: посол Білорусі в Україні Ігор Сокол в інтерв’ю «Україна Бізнес Ревю», цитує посольство

Пряма мова: «У липні ми направили запрошення від імені білоруського уряду всім керівникам українських регіонів. Станом на серпень були отримані підтвердження участі від половини областей України. Опрацьовувався офіційний візит Володимира Зеленського в Білорусь…

Буквально на днях українська сторона звернулася до нас з ініціативою перенести Форум на 2021 рік. Фактично перекреслена спільна підготовча робота. Постраждають в першу чергу економіки наших країн, міжрегіональні зв’язки і між простими людьми. Руйнувати легко, створювати набагато важче.

Раз керівництво України поставило відносини «на паузу», значить, продовжимо спілкуватися з областями, містами, сільськими радами, бізнесом. Ми до цього готові».

Нагадаємо: В Білорусі з 9 серпня тривають протести проти фальсифікованих виборів президента та свавілля. Олександр Лукашенко відмовився призначати перевибори і провів свою таємну інаугурацію. Реакцією на цю подію стали чергові мітинги у Білорусі. У свою чергу силовики традиційно займались жорстким розгоном учасників акцій, використовуючи водомети.

Україна, слідом за ПольщеюНімеччиною та Литвою, відмовилась визнавати легітимність та повноваження Лукашенка. У Москві ж вважають, що інавгурація – це особиста справа офіційного Мінська.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада