24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Зеленський заявив, що в Україні спалах коронавірусу стався через святкування днів міст

Президент України Володимир Зеленський вважає, що в Україні стався спалах захворюваності на коронавірус через масштабне святкування днів міст. Про це він заявив в інтервʼю чотирьом українським телеканалам.

«Ми попереджали, що масштабне святкування днів міста призведе до нової хвилі COVID-19. Так і сталося. А тепер влада певних міст розцінює кримінальні провадження як політичний тиск перед виборами, хоча саме через їхнє недбальство заразилися тисячі людей», — зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що попереджали Дніпро, Одесу, Харків і «всюди пішла хвиля». Нагадаємо, 2 вересня в Одесі відсвяткували День міста — міністр охорони здоровʼя Максим Степанов назвав це «за межею здорового глузду».

Зазначимо, Одеська та Харківська області лідирують за кількість нових хворих на коронавірус — по 600 та 627 нових випадків за останню добу відповідно. Глава Харківської ОДА заявив, що в області повторюється «італійський» сценарій розвитку ситуації з коронавірусом — переповнені лікарні, нестача лікарів і ліжок, а також тисячі хворих, яких змушені розвозити по лікарнях області.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада