Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Зеленський заявив, що в Україні спалах коронавірусу стався через святкування днів міст

Президент України Володимир Зеленський вважає, що в Україні стався спалах захворюваності на коронавірус через масштабне святкування днів міст. Про це він заявив в інтервʼю чотирьом українським телеканалам.

«Ми попереджали, що масштабне святкування днів міста призведе до нової хвилі COVID-19. Так і сталося. А тепер влада певних міст розцінює кримінальні провадження як політичний тиск перед виборами, хоча саме через їхнє недбальство заразилися тисячі людей», — зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що попереджали Дніпро, Одесу, Харків і «всюди пішла хвиля». Нагадаємо, 2 вересня в Одесі відсвяткували День міста — міністр охорони здоровʼя Максим Степанов назвав це «за межею здорового глузду».

Зазначимо, Одеська та Харківська області лідирують за кількість нових хворих на коронавірус — по 600 та 627 нових випадків за останню добу відповідно. Глава Харківської ОДА заявив, що в області повторюється «італійський» сценарій розвитку ситуації з коронавірусом — переповнені лікарні, нестача лікарів і ліжок, а також тисячі хворих, яких змушені розвозити по лікарнях області.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада