Вчора
23 вересня
22 вересня
21 вересня
20 вересня
19 вересня
18 вересня
17 вересня

Жінка в Італії декілька місяців додавала транквілізатори в каву колеги. Так вона хотіла уникнути скорочення

Жінка з італійського містечка Бра у П’ємонті декілька місяців підливала своїй колезі в капучино заспокійливі, щоб зробити її неефективною. Причиною таких дій стала запекла конкуренція через скорочення на роботі.

Про це повідомляє The Guardin.

Інцидент розпочався з жовтня 2017 року. Аліса Бордон розповіла, що її колега Маріанждела Черрато часто купувала каву для всіх колег. Зазвичай Бордон робила один ковток і забувала про напій, але одного разу випила все поспіхом.

Незабаром після цього Аліса втратила свідомість, коли йшла до свого робочого місця. Її госпіталізували та перевірили підозру на інсульт.

«Все навкруги було чорним. Мені здавалося, що я пливу», — пояснювала дівчина.

Дівчина відчула ті ж симптоми після того, як випила ще декілька капучино, які купувала Черрато. Після однієї з них Бордон на автівці врізалася у стіну.

Тільки на Різдво в Аліси з’явилися підозри про отруєння. Тоді Черрато взяла декілька вихідних, і всі ці дні Бордо була в порядку.

«Я подумала, що можливо є звʼязок між кавою і станом мого здоровʼя. Невролог порадив мені не пити каву протягом місяця, і я так і зробила», — розповідала постраждала.

Через декілька місяців дівчина отримала ще один капучино від Черрато, але випила тільки половину. Другу частину вона віднесла на аналіз, який показав, що в каві кількість транквілізатора в 10 разів перевищувала показник, ніж зазвичай застосовується.

Поліції вдалося затримати Маріанджелу, коли вона підливала заспокійливе у капучино. А цього тижня жінку засудили до 4 років ув’язнення. Під час розгляду справи Черрато зізналася, що хотіла усунути Бордо з роботи, щоб уникнути скорочення.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада