7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня
18 березня
17 березня

“Хочется взять за волосы и лицом в грязь” – підопічний Походні на адресу дівчини, яка викрила його шефа в махінаціях із гуманітаркою АТОшникам

Виправдовуючи свого товариша – начальника обласного управління молоді і спорту Євгена Похідню – заступник директора «Барси» Михайло Покутний у грубій формі ображав та погрожував Ользі Панфіловій, яка нещодавно розповіла про махінації з гуманітарною допомогою, у ході яких Похідня просто відправляв на фронт пусті коробки з партійними наклейками, замість реальної допомоги.

Схоже, колишня прессекретар обласного осередку БПП на Сумщині «поцілила у яблучко», раз поплічники Походні намагаються цькуванням та, фактично, залякуванням «відбілити» його репутацію.

 


Про ситуацію з імітацією гуманітарної допомоги АТОшникам вже чув і губернатор Сумщини. Позиція Романа Грищенка щодо цього категорична: якщо інформація підтвердиться — звільнення не забариться.

«Якби я сам не брав участі в антитерористичній операції, можливо, моя реакція була б іншою.  Якщо факти підтвердяться — він у мене працювати не буде. Гарантію даю», — запевнив на своїй пресконференції  Роман Грищенко.

Нагадаємо, що до свого призначення на посаду начальника обласного управління Євген Походня був заступником футбольного центру «Барса», де нині у керівництві його товариш Михайло Покутний.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада