29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

Нардеп Максим Гузенко прозвітував про свою депутатську діяльність у жовтні

Народний депутат України по виборчому округу №161 Максим Гузенко (депутатська фракція ПП «Слуга народу», Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики) у Фейсбуці прозвітував про свою діяльність за жовтень 2021 року.

“РОБОТА НА ОКРУЗІ

• Відремонтовано міст через р. Хорол, що в с. Русанівка Липоводолинської ОТГ. У відповідь на моє звернення департамент інфраструктури Сумської ОДА виділив близько 2 млн гривень на його реконструкцію. Об’єкт кілька років був у жахливому стані, що унеможливлювало нормальне транспортне сполучення з частиною села. Наразі ремонтні роботи завершені – міст у відмінному стані.

• Затверджено проект «Нове будівництво мостового переходу через р. Сула по вул. Полтавській в м. Ромни Сумської області». Аварійний міст був головною проблемою, яку жителі Роменщини на зустрічах із депутатами й представниками влади просили вирішити багато років поспіль. Я взявся допомогти і сьогодні вже є результат: проводяться конкурсні торги щодо визначення підрядної організації для виконання робіт із будівництва мосту. Очікувана вартість будівництва – 161 492 000 грн. Роботи заплановані на 2022-й рік.

• Зустрівся з жителями с. Сміле, що в Хмелівській громаді. Разом проінспектували хід ремонтних робіт дороги Т1914 Хмелів-Чернеча Слобода, обговорили з підрядною організацією дрібні недоліки та шляхи їх вирішення. Також пропрацювали спільний алгоритм дій по будівництву водогону в с. Хустянка і вже запланували реалізацію проєкту на наступний рік.

РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ ТА ВІЗИТИ

• Разом із міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим обговорили хід виконання проєктів «Великого будівництва» на Сумщині. Одним із фокусних проєктів для себе вважаю реконструкцію стадіону в місті Ромни — це дійсно той об’єкт, який може стати спортивним хабом та візитівкою Роменщини. Також проінспектували хід будівництва нового дитячого садочку в 12 мікрорайоні.

• Здійснив робочу поїздку до Липоводолинської ОТГ. Проінспектували, як триває будівництво спортзони для активного відпочинку та занять спортом на території Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів — на це за моєї ініціативи було виділено 5,2 млн грн із держсубвенції. Зараз тут встановлюють вуличні тренажери, бігові доріжки, елементи воркауту, ігровий майданчик із гумовим покриттям. Також відвідали Липоводолинську ЦРЛ, де є проблема із застарілим рентгенапаратом та флюорографом, що в умовах пандемії недопустимо. Буду звертатися до парламенту і профільних міністерств для найшвидшого виділення коштів.

ЗАКОНОДАВЧА РОБОТА (головне)

• Разом із колегами ухвалили за основу Державний бюджет на 2022-й рік. До цього ми з помічниками провели кропітку роботу на окрузі, збираючи пропозиції від жителів Роменщини щодо розвитку й вдосконалення її територій. Головний пріоритет бюджету-2021 – медицина. Понад 197 млрд грн спрямують на медичні програми та субвенції. Безпека і оборона – майже 6%. Значно підвищаться стипендії для студентів. Майже вдвічі збільшуються витрати на цифровізацію. Як представник Роменщини я доклав максимум зусиль, щоб залучити додаткове державне фінансування на свій округ. Вдалося відстояти для громади важливі соціально значимі та інфраструктурні проекти: збільшені видатки на ремонт і придбання обладнання для шкіл, дитсадків, лікарень, будівництво і реконструкцію водогонів, оновлення доріг, заходи соціально-економічного розвитку територій.

• Став співавтором закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств» №1788-IX, який надасть додаткову підтримку українським фермерам.

• Призначили Першого заступника Голови Верховної Ради України.

• Усунули суперечності між Конституцією та Законом України «Про Національне антикорупційне бюро України».

• Удосконалили чинні положення Закону про НБУ та привели їх у відповідність із кращою світовою практикою, уточнили процедуру закупівлі юридичних послуг НБУ, а також інформацію, яка подається НБУ для складання Бюджетної декларації.

• Прийняли закон щодо підвищення енергоефективності в Україні.

• Створили умови для розвитку ринку біометану в Україні.

• Привели законодавство України у сфері виробництва та обігу дитячого харчування до вимог законодавства ЄС.

• Почали спрощувати процедури отримання мобільними операторами права на користування земельними ділянками.

• Почали спрощувати процес призначення позачергових виборів у разі дострокового припинення повноважень сільського, міського голови.

• Зробили крок до запуску нових прозорих конкурсів з акредитації авторських організацій колективного управління.

• Зробили крок до вдосконалення порядку проходження експертизи нових сортів рослин та їх державної реєстрації.

• Почали узгоджувати положення чинного законодавства України з вимогами законодавства ЄС у сфері розвитку високоефективної когенерації.

• Почали встановлювати правові основи функціонування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку”, – написав Максим Гузенко.

4 листопада
3 листопада